Kontakt i współpraca

Masz do mnie pytania, pomysł na tekst albo propozycję współpracy? Napisz do mnie:

 

Współpracuję z:
doglovin     zBLOGowani.pl

Mam 23 lata. Na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Jestem absolwentką Kultury i praktyki tekstu na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuję w sklepie z artykułami dla zwierząt – Maxi Zoo w Bielanach Wrocławskich. 

Psy towarzyszą mi od zawsze. W domu rodzinnym mieszka mój ukochany Atos w typie owczarka niemieckiego długowłosego. Dumnie ozdabia swoją mordką logotyp bloga. We Wrocławiu czekam na moment, w którym będę mieć odpowiednie warunki mieszkaniowe, aby dzielić życie ze swoim psem na co dzień. Tymczasem zadowalam się kontaktem z Diegiem, pupilem moich przyjaciół, oraz psiakami z wrocławskiego Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Ślazowej, z którymi spędzam czas w ramach wolontariatu. 

02.09.2018, I Wrocławska Parada Psów – How Are You?

Wiedza o psach to coś, co staram się nieustannie rozwijać i przekuwać w praktyczne umiejętności. Bardzo dużo czytam. Ukończyłam też kurs zawodowy “Behawiorystyka psa” i planuję realizować kolejne szkolenia, które sprawią, że w przyszłości będę mogła założyć własną szkołę dla psów. Tymczasem prowadzenie bloga pozwala mi systematyzować wiedzę oraz dzielić się nią ze wszystkimi, którzy chcą wiedzieć, how to HAU!